Aydınlatma

Akım Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

İÇ MEKAN AYDINLATMA DANISMANLIGI

Işık açısı, aydınlatmanın kullanım amacına göre belirlenmesi, ışık seviyesinin ihtiyaçlara göre ayarlanması, yaratılacak tarza uygun armatürlerin seçimi, gözü rahatsız etmeyecek ve kullanıcının istekleri ile çelişmeyecek ışık renginin kararı iç mekân aydınlatma danışmanlığı hizmetlerinin içerisindedir.
İç mekânlarda duvar renginden aksesuar kullanımına kadar pek çok etken aydınlatmayı doğrudan etkilemektedir. İç mekân aydınlatması öncesinde uzman ekibimiz bütün bu ayrıntıları siz kullanıcılarımız için düşünüp; profesyonelce hesaplanmış çizimleriyle hazır olarak sunmaktadır

DIŞ MEKAN AYDINLATMA DANISMANLIGI

Dış mekân aydınlatma danışmanlığı, botanik düzenlemelerle birlikte tasarlanan aydınlatma düzeni, ıslak hacim ve havuz aydınlatmaları, zorlu hava koşullarına özellikle aşırı sıcak ve soğuk havaya karşı dayanıklı ürünlerin seçimi, dış mekâna uygun bağlantı ve kablolama sistemleri gibi teknik ve estetik konuları kapsamaktadır. AKIM ELEKTRİK’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği dış mekân aydınlatma projeleri uygulandıkları yapının ilgi odağı haline gelmesini sağlamıştır. Konut veya ticari bina aydınlatmaları fark etmeksizin uygulandığı yapıya kattığı görsellikle mutlak fayda sağlayan dış mekân aydınlatmaları danışmanlığı için AKIM ELEKTRİK le  ile iletişime geçiniz.

OTEL AYDINLATMA DANISMANLIĞI

Sosyal yaşam alanları içerisinde en prestijli ve görkemli yapısal unsurlara sahip olan oteller; mimarileri, iç mimarileri, dekorasyon düzenlemeleri ve eşya seçimleri ile olduğu kadar aydınlatmaları ile de kaliteyi vurgulamalıdırlar. Birçok otelin hitap ettiği kesim ve sunduğu hizmet farkı, sağladığı konfor ve lüks ile orantılıdır. Otel aydınlatmasında otel prestijine etki eden tüm unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Oteller, kent içerisindeki popülaritesini artıracak dış mekân aydınlatma efektleri ve konuklarına kaliteyi hissettirecek iç mekân aydınlatmaları ile fark yaratmalıdır. AKIM ELEKTRİK ekibi sizlere otelinizin yaratacağı farkı katlamayı teklif ediyor. 

CAFE/RESTAURANT AYDINLATMA

Cafe ve restaurantlar hitap ettiği kesimin tarzını birebir yansıtmalıdır. İç mimari ile mekânda yaratılacak ekstra dinamik (veya hitap edilen kesimin eğilimine paralel olarak dingin) havayı aydınlatmaları ile de hissettirmelidirler. Cafe ve restaurantlar, AKIM ELEKTİK ‘nın proje yelpazesinde oldukça geniş bir yere sahiptirler. Bugüne kadar aydınlatmasını gerçekleştirmiş olduğumuz Cafe ve Restaurantlar, profesyonel tasarım ve üretim gücüne sahip proje ekibimiz sayesinde imajlarını daha vurgulu şekilde yenilemiş, hedef kitlelerine daha iddialı bir yolla ulaşmışlardır. Estetik ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu, dekoratif aydınlatmaların yanı sıra yemek yeme alanlarında gözü yormayan herhangi bir gölge veya parlamaya yol açmayacak Akım Elektrik ürünleriyle konuklarınıza keyifli anlar sunun!

AVM AYDINLATMA

AVM aydınlatması danışmanlığında, dikkat ettiğimiz öncelikli nokta, gezinti ve sirkülasyon alanları için doğru önerilerde bulunmaktır. AKIM ELEKTRİK danışmanlık hizmeti kapsamında AVM aydınlatmaları için, doğru aydınlatma kaynağı seçimi, led veya diğer ekonomik aydınlatma kaynakları hakkında bilgilendirme ve öneriler, ıslak hacimlerde emniyetli ve doğru ışık verimini sağlayan ürün önerisi gibi büyük yapılarda düşünülmesi gereken ince ayrıntılar üzerinde durmaktayız. AVM aydınlatması danışmanlığı için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçiniz; her geçen gün artan projelerimizi takip etmek için web sitemizi ziyaret ediniz.

PLAZA AYDINLATMA DANISMANLIĞI

Çalışma alanlarını kapsayan plaza aydınlatmaları danışmanlığı hizmetimiz plaza içerisindeki çalışanların başarılı işler ortaya koymaları ve şevkle çalışmaları konularında olumlu etkiler doğurmaktadır. Plaza aydınlatması projelerinde, dış cephede reklam işlevi gören vurgulayıcı aydınlatma sistemleri, iç mekânlarda da her noktayı eşit aydınlatan gölge ve karanlık nokta kalmamasını sağlayan aydınlatmalar kullanılmalıdır. Özellikle tek bir şirkete ev sahipliği yapan büyük plazalarda aydınlatma reklamın en modern ve görünür yoludur. Şirketin logosu veya ismi doğru ışıklandırma ile akıllara kazınabilir; markanın kurumsallığının benimsenmesini sağlar. AKIM ELEKTRİK plaza aydınlatma danışmanlığı hizmeti ile hem iç mekanda hem dış mekanda aydınlatma ile ilgili tüm sorularınıza yanıt veriyor

KONUT AYDINLATMA

Konut aydınlatmasında lider isimlerden biri olan AKIM ELEKTRİK, konut aydınlatması danışmanlığı ile henüz aklında aydınlatma ile ilgili herhangi bir fikri olamayan konut sahiplerine incelikle hesaplanmış proje planları ve üç boyutlu görsellerle yol göstermekte hem de en son moda modern ve klasik ürünlerle şık aydınlatma sağlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel uygulama hizmetini ekonomik çözümlerle sunarak kullanıcılarına güven aşılayan Akım Elektrik konut aydınlatması danışmanlığı kapsamında; toplu konut projelerine, villa ve apartman dairelerine, konut projelerinin örnek dairelerine ve satış ofislerine aydınlatma ile ilgili akla gelebilecek tüm soru ve sorunlara ideal çözümler üretmektedir.

MAGAZA AYDINLATMA DANISMANLIGI

Mağaza aydınlatma danışmanlığı; mağazanızın hitap ettiği hedef kitle, mağazada satılan ürünler, mağazanın yıllık reklam ve iç mekan tasarımı, markanın sürdürdüğü genel konsept gibi pek çok etkene bağlılık göstermektedir. Mağaza aydınlatma ekibimiz öncelikle tüm şartları inceler ardından uygulanacak en doğru mağaza aydınlatması için 3 boyutlu programlarda uygun planlar oluşturur. Aydınlatma danışmanlığı ile sizlere büyük bir kolaylık sunan profesyonel ekibimiz, mağaza aydınlatması konusunda uygun olan aydınlatma kaynakları, enerji verimliliği sağlayan ampul bilgilendirmesi ve önerisi, armatür seçimi, mağaza içerisinde kullanılacak projektör ve spot çeşitleri, vitrin aydınlatması ve aydınlatma kaynaklarının geliş açıları ve seviyeleri gibi akla gelebilecek ve düşünülmesi gereken tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünmektedir.

Yol Aydınlatma Danışmanlığı

Yol aydınlatmaları trafikteki tehlikelerin içerisinde insan hayatının birebir etkileyen bir uygulamadır. Yol aydınlatması hem yeterli ışık gücünde hem de gözü rahatsız etmeyecek bir parlaklıkta olmalıdır. Yol aydınlatmaları, parlaklık ve yeterlilik dengesini sağlamanın yanı sıra ışık rengi ile özellikle uzun yol gece şoförlerinin dikkatinin dağılmayacağı uyku getirmeyecek bir seviyede olmalıdır. Akım Elektrik, hem özel üretimleri hem de iş ortakları olan dünya devi aydınlatma markalarının ürünleri ile yol aydınlatması danışmanlığı hizmetini sunmaktadır.

Köprü Aydınlatma Danışmanlığı

Köprü, yol, tünel, alt geçit, gibi büyük aydınlatma projelerinde; modern aydınlatma danışmanlığı hizmetlerimizin temelini:

·         Yılların tecrübesi ile istikrarlı ve kendinden emin proje takibi

·         Mühendislik ve mimarlık bilgileri ile profesyonel hesaplamalar

·         Yol ve aydınlatmada kullanılacak dayanıklı ve kullanışlı malzemelerin doğru seçimi

·         Sürekli kullanılacak köprü aydınlatmalarının ekonomik ve çevreci aydınlatma kaynaklarından seçilmesine gösterilen özen ilkeleri oluşturmaktadır.

 

·         Tünel Aydınlatma Danışmanlığı

Tüneller yolların en önemli bağlantı noktalarını oluşturan kapalı alanlardır. Uzunluklarına göre farklı aydınlatma çözümlerine gidilen tünellerde olabildiğince yolcuları rahatsız etmeyecek ve yeterli aydınlık sağlayacak güçlü aydınlatma kaynakları kullanılmalıdır. Işık rengi ile göz kamaşmasına engel olan, tüm köşe noktalara eşit ışık yayabilme gücüne sahip, gece gündüz kullanılacağından ekonomik ve çevreci aydınlatma kaynakları ile profesyonel bağlantı sistemleri uygulanmalıdır. Tünel aydınlatma danışmanlığı hizmetimiz, hem proje işle ilgili tüm sorularınıza yanıt bulmanıza yardımcı olmakta hem de uzman tasarım, üretim ve uygulama kadromuz ile kusursuz tünel aydınlatması uygulamaları sunmaktadır.